13 kwietnia 2024

Ciekawe opisy

O wszystkim co interesujące

Google Ads – Czy ten rodzaj reklamy jest ważny dla biznesu?

2 min read
Google ads mogilno

Czym jest Google Ads Mogilno? Tak naprawdę nazwa to jest nam znana od 2018 roku, gdy reklama AdWords zmieniła nazwę.  Na czym polegają te reklamy? Gdzie są widoczne? Dlaczego są ważne dla twojego biznesu? W tym artykule podamy kilka powodów. Zapraszamy do lektury.

Marketing internetowy, jako podstawa reklamy

Choć korzystanie z konwencjonalnych metod, takich jak kampanie z ulotkami, jeżdżenie  magnetofonem i tym podobne wciąż są ważne, to podstawą powinny być reklamy w Internecie. Dlaczego? Ponieważ to tam przeciętny polak spędza około 3 godzin dziennie. Niestety, ale spacery po mieście zajmują znacznie mniej czasu. Potencjalni klienci, to teraz posiadacze smart fonów i innych urządzeń przenośnych z Internetem. Powiedzmy o jednym sposobie reklamowania w Internecie, jakim są reklamy Google ads.  reklama Mogilno

Google Ads Mogilno – Strona żyje, pozycja w wyszukiwarce zadowala

Jeśli prowadzisz sklep internetowy na pewno nie raz zastanawiasz się, jak mógłbyś zwiększyć sprzedaż. Świetnym sposobem są reklamy AdWords, czyli Google Ads. Na czym one polegają? Mówiąc w dużym skrócie i uproszczeniu: tworzysz reklamy dopasowane do słowa kluczowego i strony docelowej. Ustalasz budżety i stawki i aktywujesz kampanię. Kiedy użytkownik wpisze hasło z twojej listy – lub podobne – twoja reklama pojawi się w wynikach wyszukiwania. Po kliknięciu w reklamę użytkownik zostaje przeniesiony na odpowiednią stronę docelową. Dzięki Google Ads Mogilno twoja strona internetowa żyje. Linkując na innych stronach wynosisz swoją na wyższe miejsce w wyszukiwarce, ponieważ roboty indeksujące widzą ruch. Będąc bardziej widocznym w wyszukiwarce zdobywasz więcej klientów.

Reklama na samej górze – rozpoznawalność

Utrzymanie wysokiej pozycji, częste pojawianie się klientom na samej górze wyszukiwarki oznacza prestiż. Tym sposobem zdobywasz szacunek nie tylko potencjalnych klientów, ale także konkurencji. pokazujesz swoją reklamę tam gdzie chcesz i tym osobom, którym chcesz – sam decydujesz na jakie frazy ma wyświetlić się twoja reklama Mogilno. To ty ustalasz zasięg kampanii – lokalny lub ogólnokrajowy. Zawsze docierasz do swoich potencjalnych klientów.

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone | Newsphere by AF themes.