12 lipca 2024

Ciekawe opisy

O wszystkim co interesujące

Jacuzzi do hotelu – Czy to na pewno się opłaca?

2 min read
jacuzzi do hotelu

Prowadzisz własny hotel? A może wynajmujesz domki bądź apartamenty? Sezon wakacyjny się zbliża. Co zrobić, żeby przyciągnąć jeszcze więcej klientów? Ostatnio wiele hoteli zainwestowało w strefy SPA, w których znajduje się jacuzzi, sauna sucha i mokra, fotele masujące. Czy opłaca się kupić jacuzzi do hotelu i inne akcesoria? O tym w artykule.

Powrót po pandemii

Ostatnie dwa lata nie były łatwe dla turystyki. Posiadacze własnych hoteli, pensjonatów, domków do wynajęcia i tym podobnych przechodzili kryzys. Loch downy wiele zmieniły. Tak jak zwykle sezon zimowy w górach kwitnie, tak w 2020 roku wszystko stało. Podobnie z sezonem letni nad morzem. Nie było lekko. W tym roku wszystko wydaje się wracać do normy w tej kwestii. Wiele hoteli, które nie upadły w trakcie pandemii musi teraz nadrobić stracony czas. Jak zdobyć więcej klientów?

Jacuzzi do hotelu – Zdobądź nowych klientów

Dziś wszyscy jesteśmy zmęczeni całą sytuacją na świecie. Każdy z nas potrzebuje odpoczynku i relaksu. Również twoi potencjalni klienci. A idealną sposobnością do relaksu jest kąpiel w wannie z hydromasażem. Ponieważ wstęp do prawdziwego SPA jest na ogół bardzo drogi, a na basenie nierzadko należy czekać w kolejce, ludzie coraz chętnie rezerwują miejsca w hotelach czy apartamentach z dostępem do jacuzzi. Są dwie możliwości:

  • Jacuzzi prywatne – w apartamencie lub na jego tarasie,
  • Jacuzzi we wspólnej strefie.

Co jest wybierane częściej? Opcja we wspólnej strefie jest tańsza, natomiast we własnym apartamencie ma się prywatność i intymność. Klienci równie chętnie korzystają z obydwu tych opcji.jacuzzi ogrodowe

Termy w hotelowym ogrodzie

Kolejną wspaniałą możliwością jest jacuzzi ogrodowe. Szczególną popularnością cieszy się w okresie jesienno zimowym, gdy wieczory są krótkie i zimne. Wtedy wejście do ciepłej wody, hydromasaż i towarzystwo bliskich osób jest niezwykle kuszące. Termy uwielbia każdy, z wyjątkiem osób nielubiących tłumów. Takie termy w hotelowym ogrodzie zapewniają większą prywatność, a co za tym idzie ochronę przed grzybami, wirusami i bakteriami. Okazuje się, że już 10cio minutowa kąpiel w wannie z hydromasażem poprawia nasze samopoczucie oraz niweluje dolegliwości bólowe głowy, pleców a także kończyn po różnych kontuzjach.

Jacuzzi, sauna i tak dalej

Nie zapominajmy, że jacuzzi nie jest jedyną możliwością. Warto także zainwestować w saunę – zarówno suchą jak i mokrą. Każda inwestycja w rozwój hotelu, apartamentów czy domków na wynajem to dobra inwestycja. Jeśli chcesz przyciągnąć nowych klientów, postaw na strefę spa.

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone | Newsphere by AF themes.