22 czerwca 2024

Ciekawe opisy

O wszystkim co interesujące

Szkolenia BHP online – usługi BHP dla pracodawców

2 min read
Usługi BHP Inowrocław

Szkolenia BHP są obowiązkowe do ukończenia dla każdego pracownika, a nawet właściciela firmy. Każde szkolenie ma obowiązujący termin, który następnie trzeba ponowić. Szkolenie dzieli się na wstępne i okresowe. To pierwsze jest zawsze przeprowadzane na początku podjęcia nowej pracy, a okresowe przy zbliżającym się terminie poprzedniego szkolenia. Do kogo skierowane są szkolenia? Jakie szkolenie obecnie wybrać?

Do kogo skierowane są szkolenia BHP?

Ogólnie mówiąc do wszystkich pracowników, jednak wyodrębnić można kilka grup:

  • pracodawców i innych osób kierujących pracownikami,
  • pracowników administracyjno-biurowych,
  • pracowników na stanowiskach robotniczych,
  • pracowników na stanowiskach inżynieryjno-technicznych,
  • stażystów, praktykantów, studentów.

Jakie szkolenie obecnie wybrać?

Z pewnością najpopularniejszą opcją obecnie są szkolenia BHP online. Są to kursy realizowane zdalnie w domach czy nawet w pracy. Wykupujemy jeden lub więcej kursów w zależności od liczby pracowników, a następnie otrzymujemy dostęp do platformy e-learningowej. Tam kurs jest dostępny przez głównie 30 dni, ale jest to zależne od firmy prowadzącej. Największą zaletą jest możliwość powrotu do kursu i do zadań w niezależnym czasie. Jeśli mamy więc mało czas w ciągu dnia, możemy na spokojnie cały kurs realizować w ciągu miesiąca. Jeśli mamy więcej czasu, to możemy go ukończyć nawet w ciągu 30 minut!

Po przejściu całego szkolenia, mamy obowiązek zdać egzamin końcowy, po którym otrzymujemy certyfikat jego ukończenia. Oczywiście w przypadku kursów online, wszystkie papiery są wysyłane w oryginale pocztą.

Szkolenia BHP Online

Gdzie szukać szkoleń online?

Wszystkie usługi BHP Inowrocław widnieją w Internecie. Najlepiej jest wyszukiwać poprzez wpisywanie szkolenia BHP czy szkolenia online. Pamiętajmy o oszustach w Internecie i nie gódźmy się na pierwszą lepszą firmę szkoleniową. Zacznijmy od opinii na forach internetowych lub różnego typu portalach i korzystajmy z firm cenionych i dobrze znanych. Z pewnością będziemy zadowoleni z tego typu usług.

 

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone | Newsphere by AF themes.