21 maja 2024

Ciekawe opisy

O wszystkim co interesujące

Modelowanie i powiększanie ust? Tylko u profesjonalisty!

2 min read
powiększanie ust Poznań

Usta to jedna z najbardziej wyrazistych części twarzy. To one przykuwają uwagę podczas mówienia, warto więc, by były dobrą wizytówką. O ile ich kondycja zależy od nas i uwagi, jaką im poświęcamy, tak ich kształt i wypełnienie to kwestia natury. Współcześnie w wielu miejscach można dokonać korekty ust i cieszyć się ich nienaganną sylwetką.

Modelowanie i powiększanie ust to zabiegi, które cieszą się obecnie rosnącą popularnością. Warto jednak zdawać sobie sprawę, że wykonywać je należy w sprawdzonych gabinetach, w których w higienicznych warunkach wykona je specjalista! Źle wybrany gabinet może wyrządzić pacjentce więcej krzywdy, niż może się spodziewać. Jeśli jednak zaufasz profesjonalistom, odpowiednio wykonany zabieg podkreśli naturalną urodę.

modelowanie ust Poznań

Modelowanie i powiększanie ust – jak to wygląda?

Zabieg modelowania ust Poznań lub powiększania ust poprzedzony jest zaaplikowaniem na wargi i ich okolice maści znieczulającej, która ma na celu załagodzenie ewentualnego dyskomfortu, związanego z ich ostrzykiwaniem. Warto wiedzieć, że nawet najbardziej dokładne zaaplikowanie maści nie zniweluje nieprzyjemnych odczuć w stu procentach – możliwe jest uczucie rozpierania w wargach, delikatne szczypanie czy lekki ból – zwłaszcza w okolicach łuku kupidyna czy kącikach. Nie są to jednak bardzo męczące dolegliwości i zabieg generalnie uznaje się za mało bolesny. Sam zabieg powiększania ust Poznań wraz z konsultacją trwa najczęściej 1 – 1,5 h.

Podczas zabiegu specjalista wstrzykuje w czerwień wargową i jej okolice – w zależności od wyniku konsultacji i oczekiwanego efektu – preparat z kwasu hialuronowego. Kwas hialuronowy to nic innego jak polisacharyd naturalnie występujący w naszym organizmie np. w tkance łącznej. Jest to preparat obojętny dla ludzkiego układu immunologicznego, tak więc jest całkowicie bezpieczny dla człowieka.

Tuż po zabiegu usta mogą być opuchnięte nawet do 3 dni, możliwe też, że pojawią się drobne zasinienia czy krwiaki. Wargi mogą też być nieco twarde i wrażliwe na bodźce. Wszystkie te dolegliwości ustępują do siedmiu dni po zabiegu, a wtedy można cieszyć się pełnym efektem – kształtnymi i jędrnymi ustami.

Zabieg bez ryzyka – tylko u sprawdzonych wykonawców!

Zabieg modelowania lub powiększania ust wykonywany jest w wielu salonach kosmetologicznych. Szukając profesjonalisty modelowania ust w Poznaniu, warto zwrócić uwagę na to, jakich produktów używa on w swojej pracy! Tylko sprawdzone, certyfikowane marki, produkujące preparaty, są gwarancją bezpieczeństwa. Powiększanie ust w Poznaniu to popularny zabieg, jednak zanim umówisz się na wymarzone wypełnienie warg, sprawdź kompetencje stylisty. Dopilnuj, by pokazał Ci certyfikaty potwierdzające jego doświadczenie, przyjrzyj się zdjęciom jego klientek. Pamiętaj, że iniekcja kwasu jest ingerencją w organizm, dlatego najważniejsze jest bezpieczeństwo i wybór doświadczonego profesjonalisty.

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone | Newsphere by AF themes.