27 maja 2024

Ciekawe opisy

O wszystkim co interesujące

Czy w 2023 roku oblegane będą hotele z gwiazdkami?  

2 min read
Hotel Inowrocław

Wydaje się, że aktualna inflacja i ceny wszystkiego odstraszają Polaków od drogich wakacji. Jednak okazuje się, że mało który hotel Inowrocław z kilkoma gwiazdkami, o wysokim standardzie i strefie spa zanotował spadek liczby klientów w porównaniu z zeszłym rokiem. Jak to możliwe? Co będzie w przyszłym roku?

Jak powinno się wydawać  

Wydawać się powinno, że skoro ceny wszystkiego tak poszybowały w górę, to Polacy zrezygnują przynajmniej z drogich wakacji. W samej Polsce mamy do wyboru naprawdę wiele luksusowych hoteli. Możemy do nich zaliczyć hotel Gołębiewski, Arłamów, Seidorf, Nosalowy Park Hotel & SPA i wiele innych. Jednak pobyty w takich miejscach kosztują średnio 1000-2000 złotych za jedną dobę. Zważając na ceny paliwa, jedzenia, ogrzewania to naprawdę mało kto powinien sobie pozwolić na luksus, jakim jest hotel Inowrocław odznaczony gwiazdkami. Nic bardziej mylnego!

Hotel Inowrocław z gwiazdkami – Częsty wybór Polaków

Wbrew wyobrażeniom i przypuszczeniom, wielu Polaków nie tyle nie zrezygnowało, co dopiero teraz postanowiło spędzić wakacje w drogim hotelu. Tanie noclegi Inowrocław wydają się być niewystarczające. Polacy zaczynają nabierać większej pewności siebie. Chcą się poczuć jak nasi zachodni sąsiedzi. Stąd ostatni trend na drogie wakacje w hotelach ze strefą wellness i spa. Ponadto, mimo inflacji większość Polaków nie ma dużych problemów finansowych, lub nie ma ich wcale. Przecież oprócz podwyżek ceny wzrosły również wypłaty.

noclegi Inowrocław

Czy warto postawić na drogie wakacje?

Wyjazd całą rodziną do hotelu Gołębiewskiego może być zbyt kosztowny. Zresztą, dzieci prawdopodobnie nie zwrócą uwagi na standardy, a wiele atrakcji można im zapewnić spędzając czas w hotelu średniej klasy. Dla dzieci liczy się bardziej wspólne spędzanie czasu, zabawy, gry, nowe miejsca. Na basen można wybrać się w każdej chwili, a masaże i sauna nie są dla maluchów. Dlatego, jeśli chcesz odwiedzić drogi hotel, zrób to z ukochaną drugą połówką. Romantyczny weekend w takim miejscy z pewnością pozwoli zregenerować siły.  

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone | Newsphere by AF themes.